GOLF EXPERTEN GREVE

Agenavej 47 (ud til E20 motorvejen)
2670 Greve
Tlf: 4353 0099 
E-mail: greve@golfexperten.dk

Åbningstider
Man - Tors 10.00 - 17.30
Fredag 10.00 - 18.00
Lørdag 10.00 - 13.00

Pro Golf Greve er nu lukket ned, og vi henviser til Golf Experten Greve - vores nabo. Alle medarbejdere fra Pro Golf er nu at finde i Golf Experten-butikken. 

PG-butikken skal nu igennem en større ombygning, så vi til sæsonstarten 2019 kan præsentere Danmarks største og flotteste golfbutik - under navnet Golf Experten. 

Vi ses - lige inde ved siden af

 

Trackman logo
Fitting med TrackMan

GOLF EXPERTEN ODENSE (tidligere Pro Golf Odense)

Middelfartvej 3
5000 Odense C.
Tlf: 6616 0677
E-mail: odense@progolf.dk

Åbningstider
Man - Tors 10.00 - 17.30
Fredag 10.00 - 18.00
Lørdag 10.00 - 13.00

Trackman logo
Fitting med TrackMan

GOLF EXPERTEN Herlev (tidligere Pro Golf Herlev)

Herlev Hovedgade 195
2730 Herlev
Tlf: 4484 0677
E-mail: herlev@progolf.dk

Åbningstider:
Man - Tors 10.00 - 17.30
Fredag 10.00 - 18.00
Lørdag 10.00 - 13.00

Trackman logo
Fitting med TrackMan

GOLF EXPERTEN AALBORG

Løven 9 - City Syd
9200 Aalborg SV
Tlf: 9879 0677
E-mail: aalborg@golfexperten.dk

Åbningstider:
Man - Tors 10.00 - 17.30
Fredag 10.00 - 18.00
Lørdag 10.00 - 14.00

Trackman logo
Fitting med TrackMan

GOLF EXPERTEN TILST

Agerøvej 25
8381 Tilst, Aarhus
Tlf: 7026 0203
E-mail: tilst@golfexperten.dk 

Åbningstider:
Man - Tors 10.00 - 17.30
Fredag 10.00 - 18.00
Lørdag 10.00 - 14.00

Trackman logo
Fitting med TrackMan

GOLF EXPERTEN KOLDING

Albuen 19
6000 Kolding
Tlf: 7444 0203
E-mail: kolding@golfexperten.dk

Åbningstider:
Man - Tors 10.00 - 17.30
Fredag 10.00 - 18.00
Lørdag 10.00 - 14.00

Trackman logo
Fitting med TrackMan

GOLF EXPERTEN HERNING

Silkeborgvej 102
7400 Herning
Tlf: 9722 0203
E-mail: herning@golfexperten.dk 

Åbningstider:
Man - Tors 10.00 - 17.30
Fredag 10.00 - 18.00
Lørdag 10.00 - 14.00

Trackman logo
Fitting med TrackMan

GOLF EXPERTEN HØRSHOLM

Cirkelhuset
Christianhusvej 4, 2970 Hørsholm
Tlf: 4576 4148
E-mail: horsholm@golfexperten.dk  

Åbningstider:
Man - Tors 10.00 - 17.30
Fredag 10.00 - 18.00
Lørdag 10.00 - 14.00

Trackman logo
Fitting med TrackMan

COOKIE INFORMATION

På vores website bruges cookies til at huske dine indstillinger, statistik og personalisering af indhold og annoncer. Ved fortsat brug af websiden godkender du cookiepolitikken.

Ok